Παρασκευή, 23 Οκτωβρίου, 2020

Τσάμπιονς Λιγκ: το πλήρες πρόγραμμα…

Ο Ολυμπιακός στην κορυφαία διασυλλογική διοργάνωση στον κόσμο, με αντιπάλους τη Γιουβέντους, την Ατλέτικο και τη Μάλμε. Στο πιάτο οι όμιλοι αλλά και το πλήρες πρόγραμμα του Τσάμπιονς Λιγκ…

thumbnail (3)

1ος όμιλος

Ατλέτικο Μαδρίτης

Γιουβέντους

Ολυμπιακός

Μάλμε

Πρόγραμμα:

16/09

Ολυμπιακός – Ατλέτικο Μαδρίτης

Γιουβέντους – Μάλμε

01/10

Μάλμε – Ολυμπιακός

Ατλέτικο – Γιουβέντους

22/10

Ατλέτικο – Μάλμε

Ολυμπιακός – Γιουβέντους

04/11

Μάλμε – Ατλέτικο

Γιουβέντους – Ολυμπιακός

26/11

Ατλέτικο – Ολυμπιακός

Μάλμε – Γιουβέντους

09/12

Ολυμπιακός – Μάλμε

Γιουβέντους – Ατλέτικο

2ος όμιλος

Ρεάλ Μαδρίτης

Βασιλεία

Λίβερπουλ

Λουντογκόρετς

Πρόγραμμα:

16/09

Λίβερπουλ – Λουντογκόρετς

Ρεάλ Μαδρίτης – Βασιλεία

01/10

Βασιλεία – Λίβερπουλ

Λουντογκόρετς – Ρεάλ Μαδρίτης

22/10

Λουντογκόρετς – Βασιλεία

Λίβερπουλ – Ρεάλ Μαδρίτης

04/10

Βασιλεία – Λουντογκόρετς

Ρεάλ Μαδρίτης – Λίβερπουλ

26/11

Λουντογκόρετς – Λίβερπουλ

Βασιλεία – Ρεάλ Μαδρίτης

09/12

Λίβερπουλ – Βασιλεία

Ρεάλ Μαδρίτης – Λουντογκόρετς

3ος όμιλος

Μπενφίκα

Ζενίτ

Λεβερκούζεν

Μονακό

Πρόγραμμα:

16/09

Μονακό – Λεβερκούζεν

Μπενφίκα – Ζενίτ

01/10

Ζενίτ – Μονακό

Λεβερκούζεν – Μπενφίκα

22/10

Λεβερκούζεν – Ζενίτ

Μονακό – Μπενφίκα

04/11

Ζενίτ – Λεβερκούζεν

Μπενφίκα – Μονακό

26/11

Λεβερκούζεν – Μονακό

Ζενίτ – Μπενφίκα

09/12

Μονακό –Ζενίτ

Μπενφίκα – Λεβερκούζεν

4ος όμιλος

Άρσεναλ

Ντόρτμουντ

Γαλατασαράι

Άντερλεχτ

Πρόγραμμα:

16/09

Γαλατασαράι – Άντερλεχτ

Ντόρτμουντ – Άρσεναλ

01/10

Άρσεναλ – Γαλατασαράι

Άντερλεχτ – Ντόρτμουντ

22/10

Άντερλεχτ – Άρσεναλ

Γαλατασαράι – Ντόρτμουντ

04/11

Άρσεναλ – Άντερλεχτ

Ντόρτμουντ – Γαλατασαράι

26/11

Άντερλεχτ – Γαλατασαράι

Άρσεναλ – Ντόρτμουντ

09/12

Γαλατασαράι – Άρσεναλ

Ντόρτμουντ – Άντερλεχτ

5ος όμιλος

Μπάγερν Μονάχου

Μάντσεστερ Σίτι

ΤΣΣΚΑ Μόσχας

Ρόμα

Πρόγραμμα:

17/09

Ρόμα – ΤΣΣΚΑ

Μπάγερν – Μάντσεστερ Σίτι

30/09

Μάντσεστερ Σίτι – Ρόμα

ΤΣΣΚΑ – Μπάγερν

21/10

ΤΣΣΚΑ – Μάντσεστερ Σίτι

Ρόμα – Μπάγερν

05/11

Μάντσεστερ Σίτι – ΤΣΣΚΑ

Μπάγερν – Ρόμα

25/11

ΤΣΣΚΑ – Ρόμα

Μάντσεστερ Σίτι – Μπάγερν

10/12

Ρόμα – Μάντσεστερ Σίτι

Μπάγερν – ΤΣΣΚΑ

6ος όμιλος

Μπαρτσελόνα

Παρί Σεν Ζερμέν

Αγιαξ

ΑΠΟΕΛ

Πρόγραμμα:

17/09

Μπαρτσελόνα – ΑΠΟΕΛ

Άγιαξ – Παρί Σεν Ζερμέν

30/09

Παρί Σεν Ζερμέν – Μπαρτσελόνα

ΑΠΟΕΛ – Άγιαξ

21/10

ΑΠΟΕΛ – Παρί Σεν Ζερμέν

Μπαρτσελόνα – Άγιαξ

05/11

Παρί Σεν Ζερμέν – ΑΠΟΕΛ

Άγιαξ – Μπαρτσελόνα

25/11

ΑΠΟΕΛ – Μπαρτσελόνα

Παρί Σεν Ζερμέν – Άγιαξ

10/12

Μπαρτσελόνα – Παρί Σεν Ζερμέν

Άγιαξ – ΑΠΟΕΛ

7ος όμιλος

Τσέλσι

Σάλκε

Σπόρτινγκ Λισαβόνας

Μάριμπορ

Πρόγραμμα:

17/09

Τσέλσι – Σάλκε

Μάριμπορ – Σπόρτινγκ

30/09

Σπόρτινγκ – Τσέλσι

Σάλκε – Μάριμπορ

21/10

Σάλκε – Σπόρτινγκ

Τσέλσι – Μάριμπορ

05/11

Σπόρτινγ – Σάλκε

Μάριμπορ – Τσέλσι

25/11

Σάλκε – Τσέλσι

Σπόρτινγ – Μάριμπορ

10/12

Τσέλσι – Σπόρτινγ

Μάριμπορ – Σάλκε

8ος όμιλος

Πόρτο

Σαχτάρ

Αθλέτικ Μπιλμπάο

ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ

Πρόγραμμα:

17/09

Πόρτο – ΜΠΑΤΕ

Μπιλμπάο – Σαχτάρ

30/09

Σαχτάρ – Πόρτο

ΜΠΑΤΕ – Μπιλμπάο

21/10

ΜΠΑΤΕ – Σαχτάρ

Πόρτο – Μπιλμπάο

05/11

Σαχτάρ – ΜΠΑΤΕ

Μπιλμπάο – Πόρτο

25/11

ΜΠΑΤΕ – Πόρτο

Σαχτάρ – Μπιλμπάο

10/12

Πόρτο – Σαχτάρ

Μπιλμπάο – ΜΠΑΤΕ.

(Visited 1 times, 1 visits today)
By