Παρασκευή, 19 Απριλίου, 2024

Μια εντεκάδα… celebrities στις κερκίδες για το Παρί – Μπαρτσελόνα

Από την Μπιγιονσέ και τον Jay-Z στον Σαρκοζί, τον Μπέκαμ και πλήθος άλλων

entekada-celebrities-pari

Ούτε ένας, ούτε δύο αλλά τουλάχιστον… μια εντεκάδα ήταν οι διάσημοι που παρακολούθησ το χθεσινό, πιο εντυπωσιακό από όλα, ματς για το Champions League, μεταξύ της Παρί Σεν Ζερμέν και της Μπαρτσελόνα στο Παρίσι.

Παρόντες ήταν ο πρώην πρόεδρος της Γαλλίας Νικολά Σαρκοζί, η Μπιγιονσέ με τον σύζυγό της Jay-Z αλλά και πολλοί διάσημοι πρώην ποδοσφαιριστές, όπως ο Ντέιβιντ Μπέκαμ, ο Φάμπιο Κανναβάρο, ο Πάτρικ Κλάιφερτ, ο Ντιντιέ Ντεσάμπ, ο Λόταρ Ματέους αλλά και πρώην σταρ της εθνικής Γαλλίας όπως ο Τουράμ, ο Λαμουσί και ο Ντατί.

becks-celebs-photoΜάλιστα οι διάσημοι θεατές του αγώνα, έζησαν λεπτό προς λεπτό το συναρπαστικό ματς που τελικά έληξε με νίκη των γηπεδούχων με 3-2, ενώ είχαν την ευκαιρία και να τα πουν μεταξύ τους, καθώς κάθονταν ο ένας δίπλα στον άλλον στην… έξτρα vip κερκίδα!